Stevandić: Dodik i dalje alibi za mržnju i srbofobiju u FBiH
Foto: RTRS
PIK dvodnevni teferič završio kako je i počeo, objavio je Nenad Stevandić, predsjednik NSRS i Ujedinjene Srpske, na društvenoj mreži X.
– Sve po starom, ali… Amerikanci ovaj put bez riječi, šta god to znači. Čović tetki “odneo lek”.
Пик дводневни теферич завршио како је и почео.
Све по старом али
Американци овај пут без ријечи шта год то значи.
Човић тетки “однео лек”.
Оно што је једино добро а многима је промакло је истовјетно мишљење о мигрантима Додика и Драшка. Је ли Додик вјешто навео Драшка да се…— Ненад Стевандић (@nenad_stevandic) June 4, 2025
Ono što je jedino dobro, a mnogima je promaklo, je istovjetno mišljenje o migrantima Dodika i Draška. Je li Dodik vješto naveo Draška da se izjasni protiv engleskog plana ili se Draško izvještio, manje je bitno od činjenice da imaju isto ili, hrabrije rečeno, zajedničko mišljenje o tome.
SDS i Vukanovi tradicionalno bez stava o važnim nacionalnim temama i pitanjima (kao i PDP bez Draška), na putu ka nacionalnom i procentualnom ponoru – do posljednje ambicije.
Šmit im je vezivno tkivo sa bošnjačkom čaršijom koja ih okiva u zvijezde. Nemaju pojma da je okov za okivanje, da sputava i parališe, makar bio i zlatan.
Dodik je i dalje alibi za mržnju i srbofobiju u FBiH, a zajednička meta za njih, strance i našu opoziciju, koja time promašuje sve ostalo, a Dodik je svakako nabavio pancir.
Nego, kad će sljedeći teferič – pitao je Stevandić na kraju.
Oznake: Nenad Stevandić