Sport 12.06.2016.

Težak pad u Zalužanima, danas nastavak trka

Nenad Stojanović, član moto kluba “MASS Racing Team”, pobjednik je trke u klasi SS 600 u Zalužanima, dok je u klasi Hepening 600 pobjedu odnio član moto kluba “Maršal” Vladimir Tadić.

Druga trka je prekinuta zbog pada jednog od vozača. Stojanović je na svojoj “Jamahi” devet krugova trke odvezao u vremenu 11:45:328, a nešto manje od 8 sekundi u istoj klasi sporiji je bio član Moto kluba “AMD Derventa” Miroslav Milojević koji je vozeći “Hondu” trku završio u vremenu 11:53:275.

U klasi Hepening 600 Tadić je na “Kavasakiju” trku odvezao za 11:53:614, a sekundu i 383 hiljadinke zaostao je Nemanja Paunović član Moto kluba “AMK Dijamant” na svom “Suzukiju”.

Druga trka bila je prekinuta zbog pada Darija Ćerkeza sa njegovog “BMW-a”, ali je na sreću nije teže povrijeđen U klasi SS 1000 pobjednik je bio član kluba “Fortuna” Dalibor Miletić koji je na “Jamahi” 12 krugova odvezao u vremenu 15:01:335, a manje od 400 hiljadinki za njim je zaostao Bojan Majkić iz MK “Maršal” na svom “BMW-u”.

U klasi Hepening 1000 najbrži je bio član “Maršala” Ivan Ćosić, koji je 11 krugova odvezao za 14:39:568, a njegov kolega iz kluba Tihomir Licinar bio je drugi sa vremenom 15:08:611.

U Zalužanima nas i danas očekuje uzbudljiv dan, a program počinje u 14 časova.