Magazin 10.07.2025.

Tijelo glumice pronađeno u stanu: Komšije zvale i policiju zbog smrada, pa nastala opšta panika

ČITANJE: 1 minuta

Glumica i manekenka Humera Asgar pronađena je mrtva u stanu u kojem je godinama živjela nakon što su se komšije i nadležnima požalile na “strašan smrad koji dopire odatle”.

Po dolasku i izvršitelja na lokaciju poslije, takođe, i žalbe stanodavca, njeno tijelo bilo je pronađeno, a prema nešto potom prikupljenim podacima s telefona, te zbog neaktivnosti na društvenim mrežama… Policija je procijenila kako je možda prošlo i punih devet mjeseci od njene smrti.

Porodica, s druge strane, navodno odbija da preuzme ostatke zvijezde rijalitija “Tamasha Ghar”, kao i filma “Jalaibee”, prenosi dalje “Arab news”. Razlog zašto još uvijek nije poznat javnosti.

Asgarova se, inače, proslavila po trijumfu u takmičenju “Veet Miss Super Model” 2014. godine.

U rijalitiju “Tamasha Ghar”, sličnom “Velikom bratu”, učestovala je 2022. i nije prošla neopaženo, prenosi 24sedam.rs.

Oznake: humera asgar