Sport 12.12.2020.

VAŽNI BODOVI U BORBI ZA OPSTANAK: Krupa slavila protiv Željezničara

Pobjedom nad ekipom Željezničara sa 2:1 fudbaleri Krupe sjajno su završili jesenju polusezonu u Premijer ligi Bosne i Hercegovine i osvojili tri važna boda u borbi za opstanak.

Sarajevska ekipa je na startu imala dvije šanse da dođe do prednosti. Međutim, nije ih iskoristila i u 26.minuti Miloš Aćimović donosi prednost domaćem timu, piše “Srpskainfo”.

U finišu prvog dijela gostujući tim je ostao sa igračem manje. Drugi žuti karton dobio je Ivan Miličević. Spriječio je bek kontru domaćeg tima i opravdano zaradio isključenje.

U nastavku iako je Željezničar imao igrača manje uspio je da dođe do izjednačenja, da bi domaći u 76 minuti opet došli do prednosti. Ikić je igrao rukom u šesnaestercu, a Nikola Dujaković je realizovao penal za 2:1.