Vesela žurka: Najmlađi sugrađani prvi dočekuju Novu godinu, program počinje u 11.00 časova
Obilježavanje Dječije nove godine počinje sutra, 31. decembra od 11.00 časova u Parku “Petar Kočić”.
Kao i ranijih godina, u našem gradu najmlađi sugrađani će tradicionalno prvi dočekati Novu godinu, uz Djeda Mraza, svečano odbrojavanje u podne i bogat muzički program.
Program proslave počeće 31. decembra od 11.00 časova u Muzičkom paviljonu Parka “Petar Kočić”. Mališane, kao i njihove roditelje zabavljaće, između ostalog: Dječiji hor “Vrapčići”, Đurđevdanske zvjezdice, hor “Mali princ”, učesnici festivala “Mali kompozitor” i “Dječije carstvo”, DIS teatar, Plesni studio “Gema”, “Ježurko”, plesni klubovi “Blok” i “La tambora BL”.
-Želja nam je da i ovaj doček naši najmlađi sugrađani pamte i da uživaju u veseloj i toploj atmosferi, pozitivnog i veselog okruženja i zajedno sa svojim porodicama osjete radost prazničnog događaja prilagođenog djeci – poručili su iz Dječijeg hora “Vrapčići” koji zajedno sa Gradom organizuju proslavu Dječije nove godine.
KASTEL ĆE GORJETI: Stiže “Summer Stage” festival koji postavlja nove standarde u Banjaluci
Manje vježbanja sagorijeva više masti: Naučnici otkrili jednostavan metod za nedjeljni gubitak težine
Čudo na Mjesecu: Izgubljeni ruski rover iz 1970. godine poslao neočekivan signal
Lopovi sve češće kradu ovaj dio automobila: Popravka može koštati više od 2000 KM
Krpelj vas je ugrizao? Evo šta treba uraditi odmah i kada potražiti pomoć ljekara