Vozač iz Kozarske Dubice usmrtio pješaka
Foto: Ilustracija
Pripadnici Policijske uprave Prijedor identifikovali su i uhapsili noćas oko 00.30 časova B.S. iz Kozarske Dubice koji je juče oko 17.40 u Kostajnici vozilo skrivio saobraćajnu nesreću u kojoj je smrtno stradao pješak.
– Nakon što je Policijskoj upravi Prijedor prijavljeno je da je nepoznati vozač vozilom nepoznate marke u ulici Ustanička u Kostajnici prouzrokovao saobraćajnu nezgodu u kojoj je smrtno stradala S.M. iz Kostajnice, policijski službenici su intenzivnim operativnim radom utvrdili da se radi o licu B.S. iz Kozarske Dubice – kazali su iz PU Prijedor.
Dodali su da je nakon hapšenja pronađeno i vozilo BMW kojim je B.S. prouzrokovao nezgodu.
– Na licu mjesta je izvršen uviđaj kojim je rukovodio tužilac Okružnog javnog tužilaštva Prijedor kojem će osumnjičeni biti predat uz Izvještaj o počinjenim krivičnim djelima ugrožavanje javnog saobraćaja i nepružanje pomoći licu povrijeđenom u saobraćajnoj nezgodi – istakli su iz policije, prenose Nezavisne.
Oznake: Kozarska Dubica, nezgoda
Oluja poharala dijelove Hercegovine: Automobili zaglavljeni u ledu, ulice prekrivene gradom