Stanišić- spot o rasipništvu: Trpeza narodna skromna, „patriote” sve bahatije
Miloš Stanišić, kandidat PDP za Parlamentarnu skupštinu BiH je objavio novi video-spot koji u samo nekoliko sekundi, u slici jednog porodičnog ručka, pokazuje sav besmisao kako on navodi velikih patriotskih priča i obećanja vlasti.
Velika obećanja o nezavisnosti Republike Srpske u svakoj izbornoj kampanji, a čim prođu izbori zadužuju se na bjelosvjetskim berzama, i pravim i sumnjivim, i prodaju akcije Republike Srpske u bescijenje. Obroci u domovima sve skromniji, nameti sve veći, a oni sve bahatiji, kaže Stanišić.
Podsjeća da su sve zemlje o okruženju tokom ove godine svom narodu pomogle mjerama za prevazilaženje krize i poskupljenja, a da vlast u Republici Srpskoj, združeno sa SDA i HDZ, drži narod kao taoce.
Svaki pravi Srbin iz Republike Srpske bi ovog trenutka glasao za nezavisnost Republike Srpske. Ali, nema političke nezavisnosti bez ekonomske nezavisnosti. Mi zavisimo od SDA, HDZ, Londonske berze, MMF, sumnjivih dogovora o koncesijama… A, ovi na vrhu kupe kajmak i žive na račun para naroda Republike Srpske, kaže Stanišić.
Poručio je ljudima da o patriotizmu ne slušaju bajke, već da glasaju za one koji patriotizam pokazuju na djelu – radeći za narod, veće plate i penzije, manje namete, za bolju i ljepšu Republiku Srpsku!
Oznake: Miloš Stanišić, PDP
KASTEL ĆE GORJETI: Stiže “Summer Stage” festival koji postavlja nove standarde u Banjaluci
Manje vježbanja sagorijeva više masti: Naučnici otkrili jednostavan metod za nedjeljni gubitak težine
Čudo na Mjesecu: Izgubljeni ruski rover iz 1970. godine poslao neočekivan signal
Lopovi sve češće kradu ovaj dio automobila: Popravka može koštati više od 2000 KM
Krpelj vas je ugrizao? Evo šta treba uraditi odmah i kada potražiti pomoć ljekara