Da li biste spavali u hotelu na dnu okeana? Moguće je VIDEO
Na pet metara dubine ispod Maldiva i ostrva Rangali nalazi se jedno pravo arhitektonsko čudo.
Tu je podignut, odnosno porinut hotel sa pet zvjezdica u kom jedna noć košta čak devetnaest hiljada evra.
Najskuplja hotelska soba na svijetu se nalazi ispod površine mora u Indijskom okeanu.
Soba Muraka nudi, osim iskustva pet zvjezdica, mogućnost uživanja u podvodnom svijetu Maldiva. Tu, dok vam društvo prave ribe i podvodni svijet, možete da uživate u potpuno originalnom odmoru, ali po cijeni od devetnaest hiljada evra za noć.
U ovaj luksuzni kompleks stiže se hidroavionom ili čamcem. Ovaj podvodni apartman izgrađen je direktno na morskom dnu.
Sve je inače uobičajeno, ispunjen je luksuznim sadržajima, uključujući masivni namještaj, skupo opremljen mini bar, udoban bračni krevet i sofu, osim njegove lokacije.
View this post on Instagram
Ukoliko niste klaustrofobični i imate malo dublji džep, a uz to i volite morski svet, ovo je idealna prilika da ga bolje upoznate.
Interesantno je navesti da je Muraka gotovo uvek buukirana, odnosno morate rezervisati odmor u njoj unapred.
Čudo na Mjesecu: Izgubljeni ruski rover iz 1970. godine poslao neočekivan signal
Lopovi sve češće kradu ovaj dio automobila: Popravka može koštati više od 2000 KM
Krpelj vas je ugrizao? Evo šta treba uraditi odmah i kada potražiti pomoć ljekara