Politika 14.06.2026.

Dodik: SNSD ide ka sigurnoj izbornoj pobjedi na svim nivoima vlasti

ČITANJE: 1 minuta

Predsjednik SNSD-a Milorad Dodik poručio je da ta stranka ulazi u izvjesnu izbornu pobjedu na svim nivoima vlasti – za predsjednika Republike Srpske, srpskog člana Predsjedništva BiH, kao i na svim parlamentarnim nivoima.

„Ponosni smo na Program razvoja Republike Srpske do 2030. godine, koji predstavlja najbolju viziju budućnosti Srpske. To nije samo politički program, već jasan plan razvoja, stabilnosti i napretka, zasnovan na realnim potrebama našeg naroda i društva“, naveo je Dodik.

On je istakao da je tokom protekle sedmice posjetio Trebinje i Istočno Sarajevo, dok je u Bijeljini ozvaničen početak izgradnje dionice auto-puta prema Brčkom.

Dodik je poručio da SNSD nastavlja da radi na projektima za koje smatra da će doprinijeti daljem razvoju Republike Srpske i poboljšanju životnog standarda građana.