Trišić Babić: Srpska i danas kaže “da” Dejtonu, ali “ne” bonskim ovlaštenjima
Foto: Banjaluka.net
Republika Srpska i danas kaže “da” Dejtonu, ali “ne” bonskim ovlaštenjima, istakla je vršilac dužnosti direktora Kancelarije za međunarodnu saradnju Republike Srpske Ana Trišić Babić.
Dodaje da je Srpska postala partner koji se uvažava, čija se riječ čuje, čiji se argumenti razumiju.
“Postali smo poželjna i privlačna destinacija za brojne investitore. Politički uspjeh, prati i ekonomski uspon. Za Srpsku dolaze dobre godine”, ističe ona
Република Српска и данас каже “да” Дејтону, али “не” бонским овлаштењима.
Кажемо “да” европским интеграцијама, а “не” губљењу идентитета и унижавању Републике.Српска никада није имала бољу позицију у међународним оквирима.
Постали смо партнер који се уважава, чија се ријеч… pic.twitter.com/cqvrBeu4VF— Ана Тришић Бабић (@anatrisicbabic) June 25, 2026