Dodik: Prnjavor se razvija zahvaljujući dobroj saradnji republičkih i lokalnih institucija
Sa rukovodstvom Grada Prnjavora i predstavnicima televizije K3 razgovarao sam o projektima koji se trenutno realizuju i koji donose konkretnu korist našim građanima, istakao je lider SNSD-a Milorad Dodik.
Са руководством Града Прњавора и представницима телевизије К3 разговарао сам о пројектима који се тренутно реализују и који доносе конкретну корист нашим грађанима.
Прњавор се развија захваљујући заједничком раду и доброј сарадњи републичких и локалних институција. pic.twitter.com/REDlyUBDYr
— Милорад Додик (@MiloradDodik) June 25, 2026
– Prnjavor se razvija zahvaljujući zajedničkom radu i dobroj saradnji republičkih i lokalnih institucija – poručio je Dodik u objavi na društvenoj mreži X.
Oznake: Milorad Dodik