Autoputevi Republike Srpske obilježili 17 godina rada
U Banjaluci je održana svečanost povodom obilježavanja 17 godina rada preduzeća „Autoputevi Republike Srpske“, tokom koje su predstavljeni novi vizuelni identitet kompanije, redizajnirani logo i nova web platforma.
Svečanosti, održanoj u hotelu „Bosna“, prisustvovali su predstavnici rukovodstva preduzeća, na čelu sa vršiocem dužnosti direktora „Autoputeva Republike Srpske“ Radovanom Viškovićem, premijer Republike Srpske Savo Minić, ministar saobraćaja i veza Zoran Stevanović, drugi ministri, kao i brojne zvanice iz javnog, političkog i društvenog života.
Višković je u obraćanju istakao da je jedan od ključnih ciljeva povezivanje Banjaluke i Beograda auto-putem, naglasivši da je riječ o projektu od nacionalnog značaja.
Govoreći o planovima za naredni period, najavio je izgradnju dodatnih 112 kilometara auto-puta širom Republike Srpske.
Zašto je Jelenina geografija drugačija: Upoznajte najbolju Banjalučanku u regionu
Potpisan važan dokument: Novi GP u Gradišci nastaviće da radi u privremenom režimu




