Džipsi odbio da razgovara s novinarima: Otkriveni detalji skandala
Foto: Screenshot
Od kad se pojavio na nacionalnom takmičenju za Evroviziju, Jovan Živadinović Džipsi je privukao pažnju svojim stajlingom i načinom života, kao i talentom.
Međutim, na finalu “Pesme za Evroviziju” u studiju Javnog servisa desio se incident kada je obezbjeđenje moralo da izbaci Džipsijevog saradnika koji je pravio probleme u bekstejdžu u toku njegovog nastupa.
Naime, Džipsijeva podrška ponašala se neprijatno prema novinarima, te je obezbjeđenje moralo da reaguje.
Pored saradnika iz studija je izbačen i njegov dečko koji se navodno, takođe ponašao nepristojno i vrijeđao predstavnike sedme sile. Navodi se da su udarili kameru i pokazali srednji prst.
Nakon završetka programa, okupljeni novinari su tražili izjavu od Džipsija.
Novinari su pitali pjevača “može li izjava?”, na šta je on odgovorio da ne može, a u drugom naletu su pokušali da ga pitaju da prokomentariše da li je čuo da je njegov tim pravio haos u bekstejdžu za vrijeme njegovog nastupa. Džipsi je samoi kratko odgvorio: “Nije baš.”, a na konstataciju novinara da su vidjeli da jeste, Džipsi je okrenuo leđa i pokazao palac.
Zatim su novinari nastavili sa pitanjima i konstatcijama da je “član tima, izbačen, pa vraćen”, ali pjevač nije ništa komentarisao. Novinari su pokušali da mu postave još pitanja, ali Džipsi je ostao bez komentara, prenosi Kurir.
Oznake: Jovan Živadinović Džipsi
Otkrio “Idole”: Preminuo Dragan Papić, jedan od ključnih aktera beogradske novotalasne scene
Darko Lazić izazvao buru: Pokazivao albanskog orla, poručio da je riječ o “šali sa drugaricom”
Od bioskopskog hita do političke rasprave: Zašto u Nolanovoj “Odiseji” nema Grka?