Sport 12.02.2024.

Pogledajte kako Milorad Dodik bodri Igokeu na utakmici s Partizanom (VIDEO)

ČITANJE: 1 minuta

Košarkaši Igokee juče su u okviru 20. kola ABA lige u Laktašima dočekali ekipu Partizana, a na kraju su gostujući košarkaši slavili ubjedljivim rezultatom 52:98.

Najbolji u redovima domaćina bio je Edin Atić sa postignutih 10 poena, ostvarena tri skoka i podijeljene dvije asistencije. Dok se u Partizanu istakao Ponitka sa 16, Caboclo sa 14 i Koprivica sa 13 poena.

Utakmicu je srčani pratio i predsjednik Republike Srpske, Milorad Dodik.

A u jednom momentu čak je i poviknuo jednom igraču Igokee: “Šta se bojiš šuta?!”

@mile_dodik

Одлична атмосфера на утакмици између КК Игокеа и КК Партизан. #abaliga #kkigokea #kkpartizan #fyp

♬ original sound – mile_dodik

“Odlična atmosfera ovdje u Laktašima, Partizan – Igokea. Partizan je jedna evropska ekipa, moćna i snažna, mislim da naši momci igraju dobro, divna atmosfera. Ovdje svi navijaju za Partizan, ali u svakom slučaju bitno je da je ovo uživanje za sve ljubitelje košarke”, poručio je Dodik na svom TikTok profilu.

Igokea trenutno zauzima 6. poziciju u ABA ligi, dok je Partizan trećeplasirana ekipa.

Oznake: Milorad Dodik