Preminuo glumac Sem Nil, poznat po ulozi paleontologa u Parku iz doba Jure
Glumac Sem Nil, novozelandska ikona najpoznatija po ulozi paleontologa dr Alana Granta u franšizi Park iz doba Jure, preminuo je u 78. godini.
Kako prenosi Independent, vijest o smrti glumca potvrdila je njegova porodica u saopštenju podijeljenom na društvenim mrežama u ponedeljak.
„Sa velikom tugom dijelimo vijest o njegovoj smrti u ponedeljak, 13. jula, u Sidneju, Australija“, navodi se u saopštenju.
“Sem je bio okružen porodicom i preminuo je s dostojanstvom koje je karakterisalo cijeli njegov život. Gubitak je bio iznenadan i neočekivan. Oni bi željeli da izraze svoju najdublju zahvalnost osoblju privatne bolnice Sveti Vinsent za njihovu nevjerovatnu njegu. Više detalja će biti podijeljeno kasnije, ali za sada, u ime porodice, molimo vas da poštujete njihovu privatnost dok prolaze kroz ovaj nemjerljivi gubitak”, dodaje se.
Kunete se da je bilo drugačije? Ovih 15 primjera Mandela efekta zbunjuje milione ljudi
Auto je kao rerna? Ovaj jednostavan trik izbacuje vreli vazduh prije uključivanja klime
15 nevjerovatnih činjenica o Nikoli Tesli: Genije koji je živio ispred svog vremena
Telefon se pregrijao? Ovo nikako nemojte uraditi, može izazvati još veći problem