Repertoar bioskopa Cineplexx Palas
Repertoar bioskopa Cineplexx Palas od 2.do 8. maja 2024. godine.
RADNO VRIJEME TOKOM PRAZNIKA:
2 – 4. maj – PRVA PROJEKCIJA U 11.00
5. maj NERADNI DAN
6 – 8. maj – PRVA PROJEKCIJA U 15.00
ODLAZAK PLAĆENOG UBICE – NOVO NA REPERTOARU
Režija: Michael Keaton
Uloge: Al Pacino, Michael Keaton, James Marsden
Trajanje filma: 115 min.
Žanr: triler
Termini: 19.10, 22.20
SPY X FAMILY CODE: WHITE – NOVO NA REPERTOARU
Režija: Takaši Katagiri
Trajanje filma: 110 min.
Žanr: anime
Termini: 19.30
NERAZDVOJNI 2D 3D SINH. – NOVO NA REPERTOARU
Uloge: sinhronizovano
Trajanje filma: 90 min.
Žanr: animirana avantura
Termini: 2D u čet./pet./sub. 11.00, 13.00, 17.45, 3D u čet./pet./sub. 12.00, 14.00, 15.20, 17.15
2D u pon./uto./sri. u 17.45, 3D u pon./uto./sri. u 15.20, 17.20
KLUB NULA – NOVO NA REPERTOARU
Režija: Jessica Hausner
Uloge: Mia Wasikowska, Sidse Babett Knudsen, Amir El-Masry, Elsa Zylberstein, Mathieu Demy
Trajanje filma: 110 min.
Žanr: triler, drama, komedija
Termini: 20.00
CHALLENGERS – RIVALI
Režija: Luca Guadagnino
Uloge: Zendaya, Josh OConnor, Mike Faist
Trajanje filma: 114 min
Žanr: romantična drama
Termini: 15.00, 19.45, 22.15
ZA DANAS TOLIKO
Režija: Marko Đorđević
Uloge: Filip Đurić, Ivana Vuković, Nikola Rakočević, Goran Bogdan, Miona Pejaković, Milića Jovanović
Trajanje filma: 105 min
Žanr: drama
Termini: 18.15, 20.15
BEZGREŠNA
Režija: Michael Mohan
Uloge: Sydney Sweeney, Benedetta Porcaroli, Simona Tabasco, Alvaro Morte
Trajanje filma: 89 min
Žanr: horor
Termini: 17.30, 21.40
USPAVANI PSI
Režija: Adam Cooper
Uloge: Russel Crowe, Karen Gillan, Marton Csokas, Tommy Flanagan, Thomas M. Wright
Trajanje filma: 110 min
Žanr: akcija, tiler, krimi
Termini: 21.20
KASKADER
Režija: David Leitch
Uloge: Ryan Gosling, Emily Blunt, Winston Duke, Aaron Taylor-Johnson, Hannah Waddingham
Trajanje filma: 126 min.
Žanr: akcija, drama, triler
Termini: 17.30, 20.00, 22.20
ZBOG TEBE
Režija: Sherren Lee
Uloge: Robbie Amell, Sarah Desjardins, Andrea Bang
Trajanje filma: 100 min
Žanr: romansa
Termini: 22.15
PRIČA O LEPTIRU
Režija: Sophie Roy
Uloge: sinhronizovano
Trajanje filma: 88 min.
Žanr: animirani
Termini: čet./pet./sub. u 11.15
ISTJERIVAČI DUHOVA: LEDENA PRIJETNJA
Režija: Gil Kenan
Uloge: Paul Rudd, Carrie Coon, Finn Wolfhard, Mckenna Grace, Kumail Nanjiani, Patton Oswalt
Trajanje filma: 116 min.
Žanr: avantura, fantazija, komedija
Termini: čet./pet./sub. u 13.15, 15.30, pon./uto./sri. 15.30
GODZILLA VS KONG: NOVO CARSTVO 3D
Režija: Adam Wingard
Uloge: Dan Stevens, Rebecca Hall, Brian Tyree Henry
Trajanje filma: 113 min
Žanr: akcija
Termini: čet./pet./sub. 13.10, 16.00, pon./uto./sri. u 16.00
BABA JAGA
Režija:
Uloge: sinhronizovano
Trajanje filma: 90 min.
Žanr: animirani, avantura
Termini: čet./pet./sub. 11.15, 15.00, pon./uto./sri. u 15.00
RUSKI KONZUL
Režija: Miroslav Lekić
Uloge: Žarko Laušević, Nebojša Dugalić, Paulina Manov, Svetozar Cvetković, Visar Vishka, Danica Radulović, Nada Macanković, Mensur Safqiu, Enver Petrovci, Ljubiša Savanović, Petar Zekavica
Trajanje filma: 147 min
Žanr: drama
Termini: 17.00
KUNG FU PANDA 4
Režija: Mike Mitchell
Uloge: sinhronizovano
Trajanje filma: 93 min.
Žanr: animirana avantura
Termini: čet./pet./sub. 11.45, 13.45, 15.40, pon./uto./sri. u 15.40
ŠKOLA MAGIČNIH ŽIVOTINJA
Režija: Sven Unterwaldt
Uloge: Emilia Maier, Loris Sichrovsky, Lilith Johna, Leonard Conrads, Emilia Pieske, Nadja Uhl, Justus von Dohnányi, Heiko Pinkowski, Milan Peschel
Trajanje filma: 103 min
Žanr: porodična avantura
Termini: čet./pet./sub. 11.10
LASSIE 2: NOVA PUSTOLOVINA
Režija: Hanno Olderdissen
Uloge: Katharina Schüttler, Justus von Dohnányi, Dennis Mojen
Trajanje filma: 91 min
Žanr: porodični
Termini: čet./pet./sub. 13.00
Oznake: Cineplexx Palas