Sport 29.01.2017.

(VIDEO) Igokea ispustila 12 poena viška protiv Cedevite

Košakaši Igokee doživjeli su i četvrti uzastopni neuspjeh u ABA ligi, pošto su u okviru 20. kola poraženi od Cedevite u Zagrebu rezultatom 89:78.

Predstavnik BiH u regionalnom takmičenju ispustio je 12 poena prednosti, s obzirom da je u trećem minutu treće četvrtine bilo 40:52. U tim trenucima je uslijedila dobra igra domaćih, koji su do kraja ovog perioda igre postigli šest trojki i preokrenuli rezultat.

U posljednjem periodu meča igra Igokee se potpuno raspala, a košarkaši Cedevite su nastavili da rešetaju mrežicu i na kraju stigli do pobjede od 11 poena razlike.

U pobjedničkom timu najefikasniji je bio Džejms Rašad sa 19, a kod gostiju Džejmstur Robinson sa 14 poena. On je sa indeksom 25 bio najkorisniji igrač meča, ali to četi trenera Dragana Bajića nije pomoglo da izbjegne poraz.