Magazin
24.09.2025.
“Zajedno smo boravili na Siciliji”: Banjalučanka traži druga iz djetinjstva
ČITANJE: 1 minuta
U popularnoj Fejsbuk grupi Mame Banjaluke osvanula je nesvakidašnja objava Tijane Čavić Božović, koja nakon više od dvije decenije pokušava da pronađe druga iz djetinjstva.
U objavi je podijelila i fotografiju nasmiješenog dječaka, u nadi da će ga pronaći uz pomoć društvenih mreža.
– Traži se dječak sa fotografije. On je sada već momak od 30 i nešto godina. Zajedno smo boravili na Siciliji kod Italijana. Znam samo da se zove Miloš i da je sa Lauša. Ujak mu se zvao Vitomir Vučić – stoji u objavi.
Iako nije otkrila više detalja, iz objave se vidi da je riječ o lijepoj uspomeni i velikoj želji da ponovo stupi u kontakt sa starim prijateljem, prenosi Glas Srpske.
Koja je tvoja reakcija?
Oznake: Sicilija
Preporučeno
Magazin
04.06.2026.
KASTEL ĆE GORJETI: Stiže “Summer Stage” festival koji postavlja nove standarde u Banjaluci
Magazin
04.06.2026.
Manje vježbanja sagorijeva više masti: Naučnici otkrili jednostavan metod za nedjeljni gubitak težine
Magazin
04.06.2026.
Čudo na Mjesecu: Izgubljeni ruski rover iz 1970. godine poslao neočekivan signal
Magazin
03.06.2026.
Lopovi sve češće kradu ovaj dio automobila: Popravka može koštati više od 2000 KM
Magazin
03.06.2026.
Krpelj vas je ugrizao? Evo šta treba uraditi odmah i kada potražiti pomoć ljekara
Magazin
03.06.2026.