Region 28.07.2026.

“Tata, ubiće me!” Žena kod Bora pozvala oca dok ju je partner napadao, pomoć nije stigla na vrijeme

ČITANJE: 2 minute

Žena stara 31 godinu, koja je ubijena u selu Gornjane kod Bora, pokušala je da se spasi tako što je tokom napada telefonom pozvala svog oca.

Kako navode mediji, ona je ocu rekla da ju je nevjenčani suprug pretukao i izgovorila potresne riječi:

– Tata, ubiće me!

Njen otac odmah je krenuo prema kući u kojoj se napad dogodio, ali nije uspio da stigne na vrijeme.

Prema dosadašnjim informacijama, sumnja se da je muškarac nožem usmrtio svoju partnerku, nakon čega je izvršio samoubistvo vješanjem u štali na porodičnom imanju.

Očevi žrtve i osumnjičenog stigli prije policije

Na mjesto tragedije, neposredno prije dolaska policije i ekipe Hitne pomoći, stigli su otac ubijene žene i otac osumnjičenog muškarca.

Žena je pronađena u predsoblju kuće sa vidljivim povredama glave i tijela, kao i posjekotinama i ubodnim ranama. Ljekari su mogli samo da konstatuju smrt.

Ubistvo žene kod Bora potreslo je mještane Gornjana, koji tvrde da nisu znali da je između partnera bilo ozbiljnijih problema. Prema njihovim riječima, par je bio u vezi oko godinu dana.

Brat navodno preko kamere vidio napad

Dodatno uznemirujući detalji odnose se na video-nadzor postavljen oko porodične kuće.

Kako prenosi „Blic“, otac i brat osumnjičenog u trenutku zločina nisu bili kod kuće. Otac je navodno otišao u Bor po gorivo, dok je brat bio na poslu u drugoj smeni.

Brat je, prema tvrdnjama medija, na telefonu otvorio aplikaciju povezanu sa sigurnosnim kamerama i uživo video napad u dvorištu. Navodno je odmah obavijestio porodicu i nadležne službe, ali tragedija nije sprečena.

Potresne riječi oca osumnjičenog

Komšije navode da je otac osumnjičenog nakon dolaska na imanje bio potpuno slomljen i da je ponavljao:

– Kako ću njenim roditeljima na oči?

Porodicu je, prema riječima mještana, i ranije zadesila tragedija, pošto je majka osumnjičenog preminula pre oko dvije godine nakon teške bolesti.

Komšije tvrde da je njegov otac u prethodnom periodu uređivao i dograđivao imanje kako bi ga ostavio sinovima. Navodno se samo nekoliko dana pre tragedije prijateljima požalio da ima osećaj da porodicu prati nesreća.

Policija i nadležno tužilaštvo obavili su uviđaj, a sve okolnosti ubistva i smrti osumnjičenog biće utvrđene tokom istrage.

Srbija Danas/Blic