Vijesti
27.06.2026.
Policija o drami u Banjaluci: Žena skočila sa mosta, spasili je građani
ČITANJE: 1 minuta
Ženska osoba skočila je danas sa Gradskog mosta u Banjaluci i spasena je zahvaljujući građanima koji su se nalazili u blizini, rečeno je Srni u Policijskoj upravi Banjaluka.
Iz policije su naveli da im je oko 12.00 časova prijavljeno da je žena skočila sa mosta, te da su policijski službenici izašli na teren.
“Prvu pomoć su joj pružili građani, a potom je preuzela Služba hitne medicinske pomoći”, naveli su iz banjalučke policije.
Koja je tvoja reakcija?