Magazin
18.04.2017.
Prijatelji iz Grčke sviraju za Sofiju
ČITANJE: 1 minuta
U okviru kulturne saradnje partner-gradova Banje Luke i Patre iz Grčke, u srijedu 19. aprila, sa početkom u 20.00 časova, Mandolinski orkestar “Tanasis Tsipinakis” će održati cjelovečernji koncert u Gradskom pozorištu Jazavac.
Ovaj koncert, prijatelji iz Grčke će održati pod nazivom “Srcem za Sofiju”, u saradnji sa Udruženjem “Budimo ljudi” i GP “Jazavac”. Sav prihod sa koncerta namijenjen je kao pomoć za liječenje trogodišnje Sofije Mićević.
Inače, Mandolinski orkestar iz Patre će nastupiti i u programu obilježavanja Dana grada, i to 21. aprila, kada će u porti Hrama Hrista Spasitelja održati zajednički koncert sa Gradskim tamburaškim orkestrom Banja Luka.
Koja je tvoja reakcija?
Preporučeno
Magazin
03.06.2026.
Lopovi sve češće kradu ovaj dio automobila: Popravka može koštati više od 2000 KM
Magazin
03.06.2026.
Krpelj vas je ugrizao? Evo šta treba uraditi odmah i kada potražiti pomoć ljekara
Magazin
03.06.2026.
Kako da naoštrite makaze za 0 KM: Sjeći će kao žilet, a treba vam samo jedna kuhinjska namirnica VIDEO
Magazin
03.06.2026.